25 oktober 2026 van 09:00 tot 18:00

Bij ParkiFlow geloven we sterk in de kracht van beweging, ontmoeting en verbondenheid. Met ons pingpongtornooi op zondag 25 oktober willen we mensen met de ziekte van Parkinson samenbrengen in een warme, toegankelijke en stimulerende omgeving.
Pingpong is meer dan een spel. Het is een manier om in beweging te blijven, zowel fysiek als mentaal. Het helpt om coördinatie, reactievermogen en concentratie te versterken, maar minstens even belangrijk: het brengt mensen samen. Rond de tafel ontstaan gesprekken, vriendschappen en een gevoel van herkenning.

Met dit tornooi willen we alle clubs en sportgroepen bereiken die tafeltennis aanbieden voor mensen met parkinson. We willen bruggen bouwen tussen groepen, ervaringen delen en elkaar inspireren. Door samen te spelen en elkaar te ontmoeten, versterken we niet alleen ons lichaam, maar ook ons netwerk en ons welzijn.

Iedereen is welkom: spelers, begeleiders, familieleden en sympathisanten. Want samen maken we het verschil. Samen zorgen we voor een warme gemeenschap waarin niemand er alleen voor staat.

Programma:
- Registratie: 9u – 10u
- Eerste match: 10u
- Finale: +/- 16u

Praktische informatie

Locatie
Provinciaal sport- en recreatiecentrum De Nekker
Nekkerspoel-Borcht 19
2800 Mechelen
Prijs

€ 25 / pers.

Meer informatie

Inschrijving & info: wim.de.brauwere@parkinsonliga.be

(beperkt aantal plaatsen)